arama

Künye

Tzcn Reklam ve Ticaret Ltd. Şti. adına

Kurucu / Founder
Murat TEZCAN – murat@teknosokagi.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Ahmet ERKEN – ahmet@teknosokagi.com

Editörler / Editors

Enis KARABACAKOĞLU – enis@teknosokagi.com

Çağdaş KIRIM – cagdas@teknosokagi.com

Mustafa AKSOY – mustafa@teknosokagi.com

Gece Editörü / Night Editor

Onur BORAN – onur@teknosokagi.com

Proje ve Reklam Yönetimi / Project and Advertisement Management

Murat TEZCAN – reklam@teknosokagi.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Eren ALURAL – eren@teknosokagi.com

Telefon / Phone

+90 (374) 212 32 09

Adres / Address
Karamanlı Mahallesi Şemsi Ahmet Paşa Caddesi Karahasan Apartmanı No:19/1

Bolu-Merkez/TÜRKİYE

E-Posta
info@teknosokagi.com – (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)
reklam@teknosokagi.com – (Reklam / Advertising and Marketing)
basin@teknosokagi.com – (Basın Bülteni / Press Bulet)

Gizlilik Politikamız için tıklayın
Yayın İlkelerimiz için tıklayın

Yazılım ve Sistem Yönetimi
WordPress alt yapısı ile BirPortal Teması (Lisanslı)

Servis Sağlayıcı Firma – Hosting Company

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Sitedeki harici linklerin sorumluluğunu almaz.