arama

Künye

ONAY Reklam ve Ticaret Ltd. Şti. adına

Kurucular / Founders

Furkan Emre GİRGİN – f.emre@teknosokagi.com
Onur AYDIN – onur@teknosokagi.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Hakan ALPEREN – hakan@teknosokagi.com

Editörler / Editors

Kemal UZUN – kemal@teknosokagi.com

Bülent KAYNAR – bulent@teknosokagi.com

Hakkı Levent KORKMAZ – h.levent@teknosokagi.com

Gece Editörü / Night Editor

Miraç Efe AYDIN – m.efe@teknosokagi.com

Proje ve Reklam Yönetimi / Project and Advertisement Management

Onur AYDIN – reklam@teknosokagi.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Eylül AYDIN – e.aydin@teknosokagi.com

Telefon / Phone

+90 (537) 543 95 11

Adres / Address
Karakavak Mah. Özgürlük Sok no:12/3

Malatya – Merkez/TÜRKİYE

E-Posta
info@teknosokagi.com – (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)
reklam@teknosokagi.com – (Reklam / Advertising and Marketing)
basin@teknosokagi.com – (Basın Bülteni / Press Bulet)

Gizlilik Politikamız için tıklayın
Yayın İlkelerimiz için tıklayın

Yazılım ve Sistem Yönetimi
WordPress alt yapısı ile BirPortal Teması (Lisanslı)

Servis Sağlayıcı Firma – Hosting Company

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Sitedeki harici linklerin sorumluluğunu almaz.