arama

Yemek Sepetinden Bedava Sipariş Vermek

18 Kasım 2018 19:46
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Onur AYDIN Onur AYDIN

Bu makaleyi okumayı bitirdiğinizde sizde yemeksepeti.com dan ücretsiz yemek sipariş vermenin taktiklerini öğrenmiş olacaksınız. Bildiğiniz gibi www.yemeksepeti.com Türkiye’de en başarılı ve güvenilir online yemek sipariş sitesi olmayı başarmıştır. Bir tıkla hem konumunuza en yakın hem damak tadınıza hitap eden hem de cebinize en uygun veya değişik lezzetler keşfetme imkanı sunmaktadır.

Bunun yanında bir çok marka ve şirketler ile ortak kampanyalar yapmakta ve sürpriz indirimler sunmaktadır.

Gelelim asıl konunuz olan bedava sipariş verme taktiğimize. Evet gerçekten de bedava sipariş vereceksiniz ama bunu yapmak için birkaç soru cevaplamanız yani ankete katılmanız gerekecek. Öyle üç kuruşa beş köfte yok bedava kimse kimseye bir şey vermiyor bu devirde..

Şaka bir yana bir kaç adımda bunu başarabilirsiniz.

triaba ve datadiggers anket firmalarını duymuşsunuzdur. Bu firmaları anketleri size mail ve sms yolu ile gelecek bu anketlere katılıp para kazanacaksınız hesabınızda 20 TL olduğu zaman www.yemeksepeti.com dan sipariş verme hakkı kazanacaksınız. tabi başka ödüllerde seçebilirsiniz bu size kalmış.

Yapmanız gereken çok basit bir kaç adım var.

1. Telefonunuzdan GOOGLE PLAY uygulamalardan OPİNİON APP uygulamasını indirin ve mail adresiniz ile kayıt olun.

2. OPİNİON APP deki anketleri takip edip 3-5 dakikalık anketlere katılıp para biriktirin.

3. 20 TL bakiyeniz olduğu zaman diğer ödüllerden seçmek istediğiniz bir ödül yok ise yemek sepeti sipariş kodu talep edin . 4. Aldığınız bu kod ile www.yemeksepeti.com a girip siparişinizi verebilirsiniz.

Afiyet olsun…

 • Avatar
  nuri
  10 ay önce

  Teşekkürler işime yaradı

  19
  yorum beğen