arama

Volkanik Dağ Efektleri İle Bezenmiş Roccat Vulcan Klavye Serisi Tüm Dünyaya Duyuruldu !

11 Haziran 2018 18:46
Hakan ALPEREN - hakan@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hakan ALPEREN Hakan ALPEREN

Roccat Vulcan Klavye Serisi, bireylere bilgisayar oyunlarının ya da uygulamalarının kattığı muhteşem görsel efektlere extra olarak klavye dünyasında da bunu gerçekleştirdi.

Roccat, genel bağlamda ele alındığında son derece popüler bir çevre birimleri üretimleri gerçekleştiren firma olarak bilinmekte ve karşımıza yıllardır bu şekilde çıkmaktadır.

ROCCAT Vulcan Klavye

Roccat Vulcan Klavye Serisi bireylere sanki bir volkanik dağa ait olan tuşlara basıyormuşçasına muhteşem bir hissiyat veriyor… Roccat, geliştirmiş olduğu bu yeni klavyesinde, kendi bünyesinde araştırmalarına devam ettiği ve etkin bir şekilde geliştirdiği, Titan Switch Tactile adı verilen mekanik tuşları kullanmıştır. Söz konusu mekanik tuşlar sayesinde Roccat Vulcan Klavye Serisinde, mekanik parçalanma bütünüyle azaltılmıştır. Bunların yanı sıra geliştirilen yazılım teknolojisi sayesinde, iletilen sinyallerde yüzde 20 daha fazla, hızlı bir şekilde sinyal iletimi elde edilmiştir. Söz konusu yazılımın dahada geliştirilerek, sinyal iletim hızını çok daha fazla bir şekilde artırması beklenmektedir.

Roccat Vulcan Klavye Serisi, klavyesindeki volkanik yanardağ modeli, yazılım desteği ve mekanik tuşlar sayesinde inanılmaz bir ürün ortaya çıkmıştır. Söz konusu seride Roccat firmasının son dönemlerde ciddi ve etkili bir şekilde geliştirmekte olduğu, AIMO aydınlatma ekosistemi ile bütünüyle uyumlu bir konum ve durumdadır. Roccat Vulcan Klavye Serisi birçok açıdan değerlendirildiğinde çağının üzerine çıkabilecek düzeyde bir klavye ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Roccat Vulcan Klavye Serisi fiyatları; Vulcan 80 modeli 130 dolar, Vulcan 100 AIMO modeli 150 dolar, Vulcan 120 AIMO modeli 160 dolar olarak belirlenmiştir.