arama

Türksat’tan Açıklama! Sınırsız İnternet İsteyenler Türksat’a!

15 Haziran 2018 16:34
Miraç Efe AYDIN - m.efe@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Miraç Efe AYDIN Miraç Efe AYDIN

Uydu devi Türksat, yepyeni bir kampanyaya imza atarak Türkiye genelinde internetsiz ev kalmaması adına “Akıllı Sınırsız İnternet” fırsatını duyurdu! Türksat, bu kampanya ile Adil Kullanım Kotasını dert olmaktan çıkarıyor! Yoğun iş saatlerinde iş yerleri için Adil Kullanım noktası ve kota derdi olmaksızın 16 Mbps hız, akşam saat 19.00 – 24.00 arasında da 5 mbps hızla sınırsız internet tüm ev ve işyerlerinde!

Türksat A.Ş, yaptığı açıklamayla “Akıllı Sınırsız İnternet” kampanyasını duyurdu. Türksat, kablo TV altyapısıyla verdiği Kablonet hizmetine dair yepyeni bir fırsat sunduğunu açıkladı. Buna göre KabloTv ile aldığınız internet hizmetinde yenilemeye giderek adil kullanım noktası ve kota derdine son verebilirsiniz. Öncelikle bu kampanyadan faydalanabilecek Türksat kullanıcıları; Sadece analog kablo tv, aktif analog kablo tv ve yeni müşteriler olarak 3 farklı kategoridedir.

Bu kampanya kapsamında, kampanyadan yararlananlar iş yerlerinin yoğun olarak iş yaptığı gündüz saatleri itibariyle adil kullanım noktası (AKN) ve kota sıkıntısı olmadan sınırsız ve 16 mbps hızla internet hizmetine sahip olabilecekler. Akşam saatlerinde (19.00 – 24.00 arası) ise yine akn ve kota anlamında bir sıkıntı yaşanmayacak ancak internet hızı 16 mbps’den 5 mbps’e düşecek.

Kampanya ücretleri ise Kablonet aktivasyon ücreti alınmayacak şekilde 24 ay taahhütle 43,99 TL’ye sunulacak. Türksat Kablonet kullanıcısı olmayan yeni müşteriler, kampanya süresinin ilk 6 ayı boyunca, aylık 6 TL ile Docsis 3.0 modemini edinebilecekler.