arama

2 Ocak Çarşamba günü TRT 1 yayın akışında Diriliş Ertuğrul dizisi var mı? Diriliş Ertuğrul bu akşam yok mu? Diriliş Ertuğrul 130. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

2 Ocak 2019 07:15
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

TRT ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin, 02 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Bunun üzerine dizinin izleyici kitlesi tarafından, “TRT 1 yayın akışında bugün Diriliş Ertuğrul var mı?, Diriliş Ertuğrul bu akşam yok mu, neden yok? gibi sorular gündeme geldi.

 

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen ve reyting rekortmeni diziler arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinin 130. bölümünün, 2 Ocak Çarşamba günü  akşamında yayında olup olmayacağı çok merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı? Diriliş Ertuğrul dizisi 130. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?gibi sorular bu haberimizde yanıt buluyor.

 

Diriliş Ertuğrul 130. bölümü bu akşam yayınlanacak mı?

Yılbaşı haftası nedeniyle dizi yayını yapan televizyon kanallarının bir ile üç hafta arasında tatil yapması bekleniyor. TRT 1 kanalında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin 130. bölümünün Çarşamba günü akşamı izleyicileriyle buluşması bekleniyor. TRT 1 kanalı diğer televizyon kanalların aksine, Diriliş Ertuğrul dizisini 2 Ocak Çarşamba akşamı izleyici kitlesiyle buluşturacak. Böylece Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu hafta var mı yok mu neden yok? yok gibi cevapsız sorular da yanıtını bulmuş oluyor.