arama

Tefal Fv1538 Access Easy Buharlı Ütü özellikleri nedir ve fiyatı ne kadar?

31 Aralık 2018 05:36
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

Tefal markasına ait Fv1538 Access Easy Buharlı Ütü özellikleri ve fiyatı açısından dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok ev hanımını ütü derdinden kurtaran bu alet, size, eviniz ve aileniz için fazladan zaman ayırmanıza olanak sağlıyor.

Tefal Fv1538 Access Easy Buharlı Ütü Özellikleri

Tefal’in Fv1538 Access Easy model ismiyle satışa sunmuş olduğu bu ütünün en büyük özelliklerinden biri, şok buhar özelliğine sahip olmasıdır. Dakikada 100 gr kadar şok buhar üretebilme özelliğine sahip olan  Tefal Fv1538 marka bu ütünün tabanının yapımında seramik malzeme kullanılmıştır. Tefal marka bu ütümüzün su haznesi 10 ml kadar su alabilmektedir.

Ütü sorunsuz bir şekilde çalışabilmek için toplamda 2100 w elektrik gücüne ihtiyaç duymaktadır. Güç kablosunun uzunluğu hakkında herhangi bir bilgi edinemediğimiz Tefal Fv1538 model bu ütü ayrıca olarak, kireç önleme, damla önleme ve buhar tetiği gibi bir takım özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Bazı ütü modellerinde bulunmakta olan, ütünün açık unutulduğunda aşırı ısınmadan otomatik kapanma özelliği Tefal’in bu modelinde maalesef bulunmamaktadır. Ütünün tasarımına ait ağırlık, yükseklik, genişlik ve derinlik gibi temel özelliklerinin bilgileri bilinmemektedir.

Tefal Fv1538 Access Easy Buharlı Ütü Fiyatı Ne Kadar?

Yukarıda özellikleri yer alan Tefal Fv1538 Access Easy Buharlı Ütü‘nün satış fiyatı, satışı yapan firmaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor olsa da ortalama olarak 150 TL civarındadır. Bünyesinde barındırdığı özelliklere istinaden ürün fiyatı, ürünü satın alan kullanıcıların yaptıkları olumlu yorumlara göre pek de pahalı sayılmaz.