arama

Samsung Galaxy S8 ile Kullanılabilecek En İyi SD Kartlar

7 Mayıs 2018 17:23
Hakkı Levent KORKMAZ - h.levent@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hakkı Levent KORKMAZ Hakkı Levent KORKMAZ

Akıllı telefon kullanımının hemen hemen herkeste var olduğu düşünüldüğü zaman bireylerin çoğu işlerini bu cihazlardan hallediyor olması cihazların hafızalarında yer kalmamasına yola açar. Samsung Galaxy S8 cihazına sahip olan kişiler için de bu durum geçerli olmakla birlikte bu cihaz ile uyumlu bir şekilde kullanılabilecek pek çok SD kart bulunmaktadır.

SanDisk Extreme 32GB

Samsung Galaxy S8 cihazının 64 GB’lık hafızasının yeterli olmadığı zamanlarda tercih edilebilecek bir SD kart olarak SanDisk Extreme 32GB modeli cihaz ile tamamen uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

PNY U3 Pro Elite 128GB

4K değerinde video kaydı yapmaktan hoşlanan kişiler için hafıza problemine çözüm getirebilecek olan PNY U3 Pro Elite 128GB hafıza kartı modeli hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanıcıya hizmet verir. 60 Dolar üzerinden satışa sunulmaktadır.

Samsung 256GB EVO

Telefon hızının hafızadan kaynaklı olarak yavaşladığı düşüncesi oldukça haklı bir düşünce olarak bilinmektedir. Samsung firmasının kendi telefonunun kullanımı için üretmiş olduğu hafıza kartı olarak Samsung 256GB EVO modeli oldukça yüksek bir hafıza alanını kullanıcılara sunar.

Samsung EVO 128GB microSD

1080p videoların rahatlıkla çalıştırılabileceği ve telefonun donmadan kullanılabileceği bir alan isteyen kullanıcılar için Samsung EVO 128GB microSD de tercih edilebilecek olan SD kartlar arasında yer almaktadır. 45 Dolar gibi bir fiyat üzerinden bu karta sahip olunabilir.

SanDisk Ultra 128GB microSD

Hafıza kartları konusunda uzun yıllardır başı çeken bir firma olarak SanDisk, Ultra 128GB microSD modeli ile birlikte hafıza sorunu çeken kullanıcılarına hizmet vermektedir. 40 Dolar değerindeki bu hafıza kartına sahip olan kullanıcının telefonunda ciddi bir hız artışı ve depolama alanı farkı oluşur.