arama

Minecraft’a Village & Pillage adında yeni ve gelişmiş bir güncelleme getirildi

29 Nisan 2019 03:06
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

Minecraft oyununa Village & Pillage adında getirilen son güncelleme ile yeni silah ve objeler kazandırıldı. Yeni getirilen bu güncellemenin şimdiye kadar getirilen güncellemelere göre en gelişmiş güncelleme olduğu söyleniyor.

Dünya çapında geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Minecraft oyununa Village & Pillage adı altında şimdiye kadar en gelişmiş özelliklere sahip yeni bir güncelleme getirildi. Bu güncelleme ile oyunun silah ve obje arşivine çok daha fazla yeni silahlar ve objeler eklenmiş oldu.

Microsoft’a satılmasının ardından sürekli yeni güncellemeler getirilen Minecraft oyununa 22 Nisan’da Village & Pillage güncellemesinin gelmesiyle birlikte kullanıcılara yeni sliah ve objeler sunulmakta. Bu güncelleme ile oyuna Pillager adında yeni bir NPC kazandırılmış durumda. Adından da anlaşılacağı üzere saldırganlık özelliğine sahip bu karakterler saldırı yapma konusunda oldukça iyiler. Getirilmiş olan bu güncelleme ile oyuna kazandırılan yeni bir NPC ise Wandering Trader. Ayrıca oyun içerisinde yer alan köylü halkın gündelik işleri olacak ve oyun bir bakıma gerçek bir yaşam biçimini sergilemeyi hedefleyecek.

Minecraft dünyasına getirilmiş en büyük güncelleme olan Village & Pillage güncellemesinin tüm detaylarına oyunun resmi internet sitesinde yer alan bu linkin içeriğinden ulaşabilmeniz mümkün. Yeni güncelleme ile gerçekçi bir yaşamı hedefleyen Minecraft dünyasında herkese bolca keyifler!