arama

Minecraft deneme sürümü Google Playstore’dan artık ücretsiz olarak indirilebilir

28 Aralık 2018 03:46
Bülent KAYNAR - bulent@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Bülent KAYNAR Bülent KAYNAR

Büyük yada küçük yaşa bakmaksızın her oyun severin büyük bir zevkle oynadığı oyun olan Minecreaft oyunu, Google PlayStore’a MineCrfat Deneme Sürümü (TRIAL) adı altında eklendi. Adından da anlaşıldığı üzere deneme sürümü olarak yayınlanan Minecraft oyunu ücretsiz olarak oynanabilmektedir.

Bu oyunla tanışma zamanımız 2009 yıllarına dayanmaktadır ve tabi o zamanlar akıllı cihazlara sahip olmadığımız için sadece bilgisayar ortamında oynayabilme olanağına sahiptik. Zaman içinde hızla gelişen teknoloji sayesinde, akıllı cihazlarımız ile Minecraft oyununu 6 yıldan fazladır oynayabilmekteyiz. PlayStore’da oyunun daha önce ücretsiz bir sürümü bulunmuyordu ancak Minecraft deneme sürümü ile artık ücretsiz olarak bu oyunu oynayabilmek mümkün.

Minecraft deneme sürümü ile oyunun orijinal versiyonunu deneyimleyebilmek mümkün hale geliyor. Oynanış, grafik ve oyun heyecanı açısından Minecraft oyununun ücretli ve deneme sürümü arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Bu deneme sürümü adında anlaşılacağı üzere aslında oyunun orijinal versiyonunu tam anlamıyla oynayabilme imkânı sunuyor. 6 yıldan fazladır Google Playstore’da satışta olan oyunun deneme sürümünün bu kadar geç çıkmış olması her ne kadar düşündürücü olsa da oyun severler açısından Minecraft oyununu deneyimleyebilmek adına yine de güzel bir haber olsa gerek.

Android altyapısı kullanıcıları Minecraft deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayarak, Playstore üzerindeki ilgili sayfaya ulaşabilirler. Oyunla ilgili sorularınızı konu altında bulunan “Okuyucu Yorumları” alanından yorum yaparak bize bildirebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Keyifli oyunlar.