arama

Microsoft Edge Android Sürümü

27 Haziran 2018 22:27
Hakkı Levent KORKMAZ - h.levent@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hakkı Levent KORKMAZ Hakkı Levent KORKMAZ

Microsoft Edge tarayıcısı bilgisayar ve laptop da çalışması için şu an için başarısız gibi gözüküyor. Kullanılan ürünlerin hepsi Windows 10 program işletim sisteminin varsayılan ve kullanımı yaygın olmayan Windows 10 işletim sistemi tarayıcısı Microsoft Edge olsa da bilgisayar ve laptop kullanıcılar genellikle bu tarayıcı yerine farklı insanlar arasında popüler ön görülen tarayıcıları tercih ediyor. Microsoft Edge’in bilgisayar ve laptop için gerekli başarıya ve beklentiye ulaşamamamış olmasından sonra Microsoft üreticileri pes etmeyerek mobil alanda kullanımı sağlayacak yeni şeylerde de şansını deniyor.

Mobil platformda Edge Sunumu

Son dönemde Edge android sürümü için cazip ve çok güzel özellikler sunan, hız konusunda da kullanıcıların kullanımı sırasında oluşturduğu beğenisini kazanan Microsoft Edge Android sürümü, daha şimdiden beş milyondan fazla indirilmiş. Play Store uygulaması üzerinden erişimine sahip olan kişilerin bu sürümü 5 milyondan fazla kez indirmesiyle anlaşılan o ki Microsoft Edge’i kullanan kişiler de memnun.

Şu an Play Store üzerinde kullanıcıların bu sürümden memnuniyetini belli eden ortalama kullanıcı puanı 5 yıldız üzerinden 4.3. yıldız olduğu verilerine bakılırsa oldukça ilgi çekiçi bir sürüm. QR kodu okuyucusuna sahip olması, InPrivate modu ile ayrıcalık sunması, mobil cihaz ile bilgisayar arasında geçişin kolaylığı, Adblock desteği Microsoft Edge’in en güzel ve kullanımı sağlayan özellikleri arasında yer alıyor.