arama

İphone’de Nasıl Ücretsiz Müzik İndirilir?

1 Temmuz 2018 20:04
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

İphone ücretsiz müzik indirme nasıl yapılır?

Herkesin merak ettiği sorulardan bir tanesi iphone müzik nasıl indirilir sorusudur. Çağımızda müzik hayatımızın önemli bir yerinde. Müziği dinlemek için eskiden bir çok ekipman kullanılıyor olsa da şu sıralarda kullanılan en popüler alet akıllı telefonlar. Android için ücretsiz müzik indirme her ne kadar kolay olsa da iphone müzik indirme androide göre bir hayli zor. Çünkü safari sizin bir şeyler indirmenize olanak sağlamayan bir tarayıcı. O zaman buyurun size iphone ücretsiz müzik indirme nasıl yapılırmış göstereyim. Bunun için bir takım uygulamalar var bunlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İphone Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

İphone’ye Youtube’de dinlediğimiz şarkıyı indirmek için

Adım 1: Öncelikle şarkının Youtube linkini bulmalıyız. Bunu aşağıda gösterdiğim şekilde yapmanız mümkün.

Adım 2: Şarkının linkini kopyaladıktan sonra ihtiyacımız olan şey aşağıdaki uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra adımları uygulayabilirisiniz. Uygulamamızın adı documents 6

Adım 3: Safari üzerinden bir şeyler indirmenize apple izin vermiyor. Bunun için documents 6 uygulamasını tarayıcımız olarak kullanacağız. Documents 6 uygulaması ile youtube üzerinden iphone’ye ücretsiz müzik indirme yapabiliriz.

Adım 4: Uygulamamız indi ve çalışmaya hazırsa uygulamayı açıyoruz. Uygulamayı açtıktan sonra aşağıdaki pusula simgesine tıklayarak tarayıcı kısmına giriyoruz.

Adım 5: Sonrasında açılan tarayıcı ekranından convert2mp3 sayfasına girebiliriz. Youtube ücretsiz müzik indirme için kopyalamış olduğumuz müziğin linkini bu site üzerinden videodan müziğe dönüştürmüş sonrasında ise indirmiş olacağız.

Adım 5: Linkimizi girdikten ve gerekli işlemleri yaptıktan sonra bu şekilde bir ekran karşımıza çıkacak. Çıkan ekrandan download butonuna bastığımızda youtube üzerinden dinlediğimiz müziği ücretsiz olarak iphone’ye müzik olarak indirmiş olacağız.

İndirilenler kısmına bastığınız zaman indirdiğiniz müzikleri ve önceki indirdiklerinizi burada görüntüleyebileceksiniz. İphone’ye müzik indirmek kullanıcılar için adeta bir çiledir. Ancak bu yöntem sayesinde iphone ücretsiz müzik indirme yapabileceksiniz. Başka uygulamalar kullanarak da indirebilir farklı playlistleri görüntüleyebilirsiniz. O uygulamaların listesini görmek için İphone Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları  bu yazımı okuyabilirsiniz. İphone müzik indirme ve daha farklı konularda merak ettikleriniz varsa yorum kısmından iletebilirsiniz. Mümkün oldukça o konular hakkında da sizleri bilgilendirmeye yardımcı olmaya çalışacağım.

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.