arama

İphone’de İnternetsiz Müzik Dinleme Programları

1 Temmuz 2018 16:40
Miraç Efe AYDIN - m.efe@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Miraç Efe AYDIN Miraç Efe AYDIN

İnternetsiz müzik dinlemek herkesin ihtiyacı

Çoğumuz internetsiz müzik dinlemek için şekilden şekile girmişizdir. Çünkü youtube’de müzik dinlemek interneti kısıtlı olanlar için ay sonunda büyük bir çileye dönüşebiliyor. Özellikle de öğrenciyseniz. Tabii bu durumda arayışlar internetsiz müzik dinleme programlarına kayıyor. Android için internetsiz müzik dinleme programları çok olsa da iphone internetsiz müzik dinlemek başlı başına bir sıkıntı. Sizler için İphone’de internetsiz müzik dinleyebileceğiniz 4 uygulamayı aşağıya sıraladım. Umarım beğenirsiniz.

1-Spotify

Spotify dünya genelinde en çok kullanılan müzik dinleme programlarından biridir. Birçok uygulama ile entegre halde çalışır ve aynı zamanda kütüphanesinde her türlü müziği bulmanız da mümkündür. Ben sırf bunu test etmek için ankara havası aratmıştım ankaralı namık bile çıktı gerisini siz düşünün. Spotify’ın internetsiz müzik dinleme özelliği bulunmaktadır. Offline modda daha önceden indirdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Hep iphone hem de android için internetsiz müzik dinleme programlarından biridir.

2-Apple Music

Apple music kullanım açısından iphone için en uygun programdır diyebiliriz. Macbook ve tüm apple cihazlarla uyumlu çalışmasını yanında android cihazlar için olan sürümü de geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Apple music iphone için internetsiz müzik dinleme özelliği barındıran uygulamalardan biridir. İçerisindeki offline seçeneğini işaretlemeniz halinda seçtiğiniz müzikleri internet olmadan da dinleyebileceksiniz.

3-Fizy 

Fizy Turkcell’in çıkartmış olduğu müzik uygulamasıdır. Dünya çapında diğerleri kadar yaygın olmasa da ülkemiz genelinde en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. Fizy hem android hem de iphone için internetsiz müzik dinleme uygulaması olarak kullanılabilir. İçerisinde diğerleri gibi kullanılan offline modun yanı sıra kütüphanesi Türkçe müzikleri bulmak için daha uygundur.

4-SoundCloud

Dünya çapında birçok müzik yapımcısının kullandığı hem amatör hem de profesiyonellerin tercihi olan soundcloud’un mobil uygulaması iphone internetsiz müzik dinleme imkanını bizlere sunuyor. Hem android hem de iphone için online ve offline olarak çalışabilen uygulamada birçok yeni müziği de bulmanız mümkün. Bu ve buna benzer bir çok uygulama geçtiğimiz günlerde hem play store hem de apple store de yayınlandı. Ancak bu 4 uygulamayı önermemin sebebi en iyi kullanıcı deneyimi sunanlar olması.