arama

Instagram Fotoğrafları Yeniden Paylaşılabiliyor

20 Mayıs 2018 15:33
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

Son dönemlerin en çok rağbet gören sosyal medya platformlarından olan Instagram’da fotoğraflar yeniden paylaşılabiliyor. Instagram’da yeniden fotoğraf paylaşmak için ise kullanıcılar için büyük kolaylık sunuluyor. Eskiden sadece tek bir fotoğraf paylaşılabilen Instagram’da çoklu fotoğraf paylaşımının hemen ardından hikaye paylaşımı da başlamıştı. Yapılan son güncellemeler ile kullanıcılar daha önce paylaştıkları fotoğrafları yeniden gündeme getirebiliyor. Pek çok farklı özelliği ile her geçen gün kendisini geliştiren Instagram, yeni özellikleri ile de rağbet görmeye devam ediyor.

Instagram Fotoğrafları Yeniden Paylaşılabiliyor

Instagram’da Yeniden Fotoğraf Paylaşımı Nasıl Yapılıyor?

Instagram’da yeniden fotoğraf paylaşmak için ise kullanıcıların yapması gereken şey oldukça basit! Paylaşmak istenen fotoğrafın altında bulunan uçak simgesine basmak ve hikayeye eklemek mümkün. Kullanıcılara yeni sunulan bu özellik sayesinde etiket yapmak yerine fotoğraf paylaşımı yapabilmek de mümkün oluyor. Çıkartma niteliği taşıyan bu fotoğraflara bakmak isteyen kullanıcılar için sunulan bir diğer avantaj ise fotoğrafların büyütülüp küçültülebilmesi. Fotoğrafların arka planlarının değiştirilebilmesinin yanında, kullanıcılar fotoğrafların üzerine yazı da yazabiliyor. Hatta farklı çıkartmaları eklemek de mümkün.

Her geçen gün farklı özellikleri ekleyerek kullanıcılara sunan Instagram, bu özelliği ile de pek çok kullanıcıya hitap edecek gibi görünüyor. Özellik sayesinde kullanıcılar hem fotoğraf hem de hikaye paylaşımı sağlayabiliyor. En çok kullanıcıya sahip olan bu platformda bakalım önümüzdeki günlerde daha ne gibi yenilikler kullanıcılar ile buluşacak.