arama

Gizlilik Politikası

Teknosokagi.com web sitesi gizliliğe büyük önem veren bir sitedir. Siteyi ziyaret eden ve işlem yapan kullanıcıların gizliliğini en iyi şekilde muhafaza eder. Bilgi güvenliği noktasında teknolojik anlamda en yeni sistemleri site bünyesinde barındırmaktadır. Kişilere bağlı olmadan özel sistemler sayesinde kullanıcıların kişisel bilgileri korunur.Teknosokagi.com web sitesinin gizlilik ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda belirtmiş olduğumuz bölümleri detaylı olarak okuyabilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsamaktadır?

Teknosokagi.com web sitesi siteye ait ürün ve hizmetleri kullananların bilgi güvenliği ve de gizliliğine fazlasıyla önem vermektedir. Özellikle kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara karşı en iyi şekilde muhafaza etmektedir. Siteyi ziyaret eden ve ürünlerini kullanan kullanıcıların kişisel bilgileri isim, soyisim, e posta adresi, telefon, resim ve sosyal ağ bilgilerini kapsamaktadır. Belirtilen tüm bu bilgiler kişiseldir ve kamuya açık değildir. Bu kapsamda teknosokagi.com sitesi söz konusu bilgileri ciddiyetle muhafaza etmekte ve diğer şahıslara karşı korumaktadır. Kullanıcıların bilgileri farklı platformlarda kesinlikle kullanılmaz ve bu konuda gerekli hassasiyet gösterilir.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Teknosokagi.com sitesi kullanıcıların bilgilerini toplamaktadır. Özellikle sitenin sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerden yukarıda belirtilen kişisel bilgileri toplar. Bu bilgiler ileri teknolojik sistemlerle korunur. Özel şifreleme sistemleri ve teknolojileri sayesinde tüm kullanıcıların kişisel bilgileri güvence altındadır.

Sitenin ürün ve hizmetlerinden faydalanmak için e posta, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler istenir. Bu bilgilerle siteye üye olur ve giriş yaparsınız. Diğer pek çok sitede olduğu gibi ürün ve hizmetlerden faydalanmak için üyelik şarttır. Bu aşamadan sonra teknosokagi.com sitesi olarak sizlerin güvenliği bizim sorumluluğumuz kapsamına girmektedir. Bizi tercih eden kullanıcıların kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Bunu sağlamak adına bilgileriniz depolanır ve siz istemediğiniz sürece kimseyle paylaşılmaz. Beyan etmiş olduğunuz tüm bilgiler bilgi güvenliği kapsamında depolanır, muhafaza edilir ve gizli tutulur.

Teknosokagi.com sitesi daha iyi hizmet vermek, ürünlerini geliştirmek ve sizlerin memnuniyetini sağlamak adına tüm bu bilgileri analiz edebilir ve rapor haline getirebilir. Söz konusu analiz ve raporlamalar kendi bünyemizde değerlendirilmektedir. Herhangi bir alanda kesinlikle paylaşılmaz. Kendi bünyesi içerisinde yapmış olduğu bu çalışmalar sayesinde kullanıcılara daha iyi hizmet vermek amaçlanır. Bu tür çalışmalar periyodik aralıklarla her zaman yapılmaya devam edilmektedir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

Teknosokagi.com web sitesi bilgilerinizin korunmasına çok fazla önem vermektedir. Sizin özel izniniz olmadığı sürece size ait olan bilgileri hiçbir ortamda paylaşmaz ve ifşa etmez. Web sitemize bağlı olmayan ya da web sitemize ürün ve hizmet sunan diğer platformlara kesinlikle bilgileriniz vermez. Bunun yanında diğer üçüncü şahıslara kiralamaz ya da bilgilerinizi satmaz.

Teknosokagi.com sitesi herhangi bir şekilde bir başka şirket ile birleşir ya da kendi bünyesine alırsa size ait olan bilgileri taşıyabilir. Buna benzer bir durum söz konusu olduğunda taşınacak bilgiler için kullanıcılara önceden haber verilir. Kullanıcıların izni olmaması durumunda hiçbir bilgi taşınmaz ve tam olarak korunur. Bu şekilde siteyi kullananlar her zaman için kendinelerini güvence altında hissederler.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan kişisel bilgilere ne kadar önem verdiğimizi ifade etmeye çalıştık. Tüm bu bilgiler site çalışanlarına bile paylaşılmamaktadır. Tamamen özel teknolojik sistemlerle korunmakta ve hiçbir çalışanla paylaşılmamaktadır. Sitemiz çalışanları ürün ya da hizmetlerle alakalı olarak ihtiyaç duyulması halinde özel şifreler girerek bu bilgilere ulaşabilmektedir. Bunun dışında hiçbir şekilde kullanıcıların bilgilerine ulaşılamamaktadır.