arama

GearBest ve Xiaomi Resmi Olarak Türkiye’de

4 Haziran 2018 09:00
Bülent KAYNAR - bulent@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Bülent KAYNAR Bülent KAYNAR

E- ticaret konusunda oldukça önemli bir konumda yer alan Gearbest Xioami markasına ait olan Red mi s2 model cep telefonunu Türkiye’de satışa sundu. İlk olarak İstanbul’da Gamesweek fuarında satışa sunulacak olan bu telefon şimdiden merak ile bekleniyor.  Kaliteli bir pixel teknolojisini barındıran bu telefon aynı zamanda Al beautify adı verilen ek bir özelliğe de sahip olmaktadır. Telefonda yer almakta olan 16 Mp kameraya sahip olan bu telefonun kamerası oldukça gelişmiş olup kaliteli resimlere imza atmaktadır. Kalite ile eş değer bir hal almış olan bu telefon şu an ki bilinenlere göre 6 Haziran tarihinde lanse edilerek tanıtımı sunulacaktır.

Xiaomi Lansmanı

Her sene düzenli olarak İstanbul ‘da açılmakta olan Gamesweek fuarı yerli ve yabancı olmak üzere 3000 civarı katılımcıya ev sahipliği yapmaktadır. Bu fuarda her yıl CNR holding tarafından oldukça kapsamlı bir fuar alanı düzenlenmekte olup genç, yaşlı, yabancı ya da yerli pek çok kişinin katılımı ile oluşturulmaktadır. Özel olarak tasarlanacak olan bu fuarda sadece eşyalar değil bunun yanında oyunlarda sergilenecektir.

Bu seneki fuara katılacağı bilinen GearBest markasının da bu fuarda yer alacağı kesinleşmiş durumda olup Xiaomi markası ile ortak bir sergide birleşmeyi amaçlamaktadır. Bu fuarda da yer alacak olan GearBest markası Türkiye’de de birçok yerde bireysel olarak satış yapmak için hazırlanmaktadır.