arama

Erkenci Kuş 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

30 Aralık 2018 21:54
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

Erkenci kuş dizisi takipçileri tarafından merakla beklenen Erkenci kuş 27. bölüm fragmanı yayınladı mı? sorusu merakla yanıtını bekliyor. Heyecanın ve romantizmin doruk noktalara ulaştığı Erkenci Kuş dizisinde Sanem, Can’ın annesini öğreniyor.

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Erkenci Kuş 26. son bölümüyle Star TV televizyon kanalı ekranlarında izleyici kitlesiyle buluştu. Her anı birbirinden heyecanlı ve romantik sahnelere sahip olan ve Sanem’le Can’ın arasında yaşanan büyük aşkı konu alan Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı oldukça merak edilmekte. Erkenci Kuş’un yayınlanmış olan 26. son bölümünde neler yaşanmıştı?

Fabri Can’ın gözaltına alınmasına sebep oluyor.

Fabri’nin birçok nedenden ötürü Can hakkında suç duyurusunda bulnarak Can’ın gözaltına alınmasına neden oluyor. Can’ın yaşadıklarından kendisini sorumlu tutan Sanem, onu kurtarmak için parfüm kokusunu Fabri’ye veriyor. Bunun çözüm olacağını düşünen Sanem aslında başına daha da büyük işler aldığının farkında değildir. Sanem ile Fabri arasında yapılan uzlaşma sonucu Fabri Can’a yönelik şikayetini geri alır.

Erkenci kuş 27. bölüm fragmanı yayınladı mı?

Erkenci Kuş dizisinin 26. bölüm sonunda izleyici kitlesi tarafından 27. bölüm fragmanı bekleniyordu ama fragman yayınlanmdı. Erkenci Kuş yeni bölümü olan 27. bölüm ile 5 Ocak Cumartesi 2019 akşamı saat 20:00’da Star Tv ekranlarında olacak.