arama

Ekran Tasarımı ile Gözlere Hitap Eden Sıra dışı Tasarım Lenovo Z5’den Yeni Bir Model

16 Mayıs 2018 12:34
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

Tüm ülkelerde adından söz ettirecek kadar yüksek performanslı bilgisayarlar üreten Lenovo şimdi de sıra dışı bir telefon üretmektedir. Lenovo Z5 isminde olan yüksek performansa sahip telefon üretimi ile adından çok söz ettirecektir. Telefon kullanmanın heyecanını yaşatacak olan ergonomik tasarım Lenovo Z5 modelinde saklıdır. İnce çerçeve seven kullanıcılar için vazgeçilmez bir modeldir.

Telefon kullanırken büyük görsellik kullanıcısını memnun edecek düzeyde tasarlanmaktadır. Görseli diğer tasarımlara nazaran çok daha farklıdır. Telefon %96 oranında ekran gövde oranına sahiptir. Firma yetkilileri telefonun üretim sürecinde şıklığı ön plana tuttuklarını belirtti. Ekran gövde oranının büyük olması satışların artacağına işarettir. Telefonda parmak izi sensoru de bulunmaktadır. Yüksek ihtimallerle telefonun Xiaomi Mi Mix 2S isimli telefonu bile geçeceği düşünülmektedir. Telefonun modern tasarımında yeni nesil ekran kalitesi kullanıldı.

Lenova Z5 Yeni Görsel

Lenovo Z5 Hangi Tarihte Tanıtılacak?

Telefonun resmi tanıtım tarihi 14 Haziran olması planlanmaktadır. Herkes tarafından beklenen ince ve büyük ekrana sahip telefon gözlere ve her zevke hitap edecek niteliktedir. Yeni nesil teknolojiden faydalanarak üretilen telefonda 4 teknolojik yenilen devrim kullanıldı. 18 patentli teknolojiye sahip telefondur. Z5 ön kamera kalitesi yüksek olan bir tasarıma sahiptir. Entegre parmak izi teknolojisine sahip çok dikkat çeken telefonun tanıtımını kaçırmamanız dileğiyle. Üst düzey kalitede üretilen telefonun yüksek ihtimalle ilk tanıtımda rekor satış elde edilmesi hedeflenmektedir.

Lenovo Z5’lerde Yeni Nesil Biyometrik Teknolojisi

Lenovo Z5 parmak okuyucu teknolojisi ile karşımıza çıkacaktır. Lenovo ailesi için çok önemli bir üretim olan ilgili telefonda Biyometrik teknoloji tercih edildi. Bu sayede telefon çok daha hızlı açılacak ve çok daha hızlı çalışacaktır. Ultrasonik bir gövde panel yapısına sahip telefonda aradığınız tüm özellikleri bulacaksınız. Ön kamera sistemi de sorunsuz çalışan bir tasarıma sahiptir.

Lenovo fotoğraflarda mükemmellik arayanlar için de iddialı bir model tasarladı. İncelik ve zariflik göz önünde bulundurularak hazırlanan şık tasarımdan sizlerde faydalanınız. Telefon görünümünde sınırlarını zorlayan Lenovo yeni nesil Biyometrik teknolojinin farkını kullanıcısına yaşatmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.