arama

BluTv Üyeliği Nasıl Alınır?

23 Nisan 2018 11:47
Miraç Efe AYDIN - m.efe@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Miraç Efe AYDIN Miraç Efe AYDIN

Önceden televizyon dizileri alaka görüyordu zaman ilerledikçe internette verilen diziler daha fazla ilgi toplamaya başladı. Durum bu şekildeyken yapımcılar, dizi iş kolundan daha çok nakit kazanımı elde etmek adına platformlarını ücretli kullanıma açtı. Eğer sizlerde “BluTv” dizilerini takip ediyor ve izlemekten keyif alıyorsanız, yazının devamında blutv üyeliği nasıl alınır? sualine cevap bulabilirsiniz.

Bir Haftalık BluTv Üyeliği Nasıl Alınır/Uzatılır?

Öncelikle Blutv’nin resmi web platformuna gidilir. Platformun sağ üst bölümünde yer alan “Ücretsiz Dene” düğmesine basılır. Sizi karşılayan isim, soy isim, e-posta ile şifre kısımlarını dolayısıyla abonelik formu doldurulup akabinde sözleşme kabul edilen bölümüne tıklanır. Akabinde karşınıza iki değişik aşama gelir. Şayet dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz de mobil ödeme metoduyla abonelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Üyelik

Yedi günlük bedava aboneliğiniz süresince hesaptan rastgele bir ücret kesintisi olmayacak. Lakin hesapta en az 12.90 Türk lirası bulunması gerekir. Bunun nedeni ise; yedi günlük bedava aboneliğin zamanı dolduğunda şayet abonelik iptal edilmezse hesabınızdan direkt olarak 12.90 Türk lirası kesilmesiyle abonelik uzatılacaktır. İsim, soy isim ile kart içerikleri kısımlarını doldurup akabinde “İzlemeye Başla” düğmesine tıklanması ile abonelik etkin edilebilir.

Mobil Ödeme İle Üyelik

Tekrar sağ üst köşe kısımda yer alan “Mobil Ödeme” düğmesine tıklanır. Lüzumlu bölüme cep numaramız yazılıp ardından altı dakika kadar bir süre zarfında telefona bir mesaj gelir. Gelen bu mesaja “evet” yazılıp yanıtlayarak abonelik etkin duruma getirilir.

BluTv Ücretsiz Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Şayet yedi günlük bedava abonelik süresi dolmak üzere ise hesaptan güncel abonelik adına 12,90 Türk lirası kesintisi istenmiyorsa, yani blutv abonelik iptal edilmek isteniyorsa abonelik isminiz üzerine tıklanır. Akabinde “Ödeme Bilgilerim” düğmesine tıklanır. Ekranın ortasında bulunan “İptal Et” düğmesine tıklanması ile abonelik herhangi bir ödemede bulunmadan iptal edilir.