arama

Bim’de Uygun Fiyatlı Xiaomi Akıllı Telefon !

6 Mayıs 2018 12:23
Onur AYDIN - onur@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onur AYDIN Onur AYDIN

“Toptan fiyata perakende satış” sloganıyla uzunca bir süredir hayatımızda olan BİM, şimdide son zamanların gözde markası Xiaomi telefon modellerinden Redmi 5 Plus’ı satışa sunmaya hazırlanıyor.

BİM tam olarak 11 Mayıs 2018 tarihinde tam teçhizatlı olarak Xiaomi Redmi 5 Plus ürününü satışa sunacak.BİM daha önceleri son derece etkili elektoronik ürünler ile de karşımıza çıkmıştı… Özellike Apple ürünlerinin satışı BİM mağazalarında takdire şayan olarak nitelendirilebilir. Xiaomi Redmi 5 Plus telefonunu 11 Mayıs Cuma günü tüm BİM mağazalarında yerini alacak ! Söz konusu telefon için elektronik alanda uzman birçok birey fiyat-performans açısından son derece etkili ve gözde bir telefon olarak değerlendiriyor.

Xiaomi Redmi 5 Plus Akıllı Telefonu Hakkında

Xiaomi Redmi 5 Plus telefonu Xiaomi markasının son ürettiği ve çerçevesiz olarak sunulan bu telefonun ekran boyutu 18:9’dur.

Xiaomi Redmi 5 Plus teknik özellikleri bakımında aynı fiyat aralığındaki telefonların birçoğuna ciddi düzeyde taş çıkarmaktadır. Öyle ki birçok alanda son derece etkin olarak kullanılmakta olan bu fiyattaki akıllı cep telefonlarının teknik özelliklerinin önüne Xiaomi Redmi 5 Plus akıllı telefonu etkili bir şekilde geçebilecek durum ve konumdadır.

BİM, Xiaomi Redmi 5 Plus Akıllı Telefonunu Ne Kadara Satışa Çıkaracak?

Xiaomi Redmi 5 Plus telefonunu yukarıdaki özellikleri ele alındığında son derece ciddi rakamda bir fiyat beklentisi oluşturmakta… Fakat BİM mağazaları, Xiaomi Redmi 5 Plus cep telefonunu yalnızca 999 TL‘dan satışa sunacak…

Xiaomi Redmi 5 Plus Teknik Açıdan Özellikleri

-İşlemci: Snapdragon 625

-RAM: 3GB (Sıfır olarak satılan ve bu fiyata olan diğer birçok akıllı telefonun RAM özelliği 2GB’tır.)

-Depolama: 32GB (Yine birçok telefon modelinin bunların arasına Samsung ve Apple’da dahil olmak üzere bu fiyat aralığındaki cep telefonlarının depolama alanları 16GB olarak karşımıza çıkmaktadır.)

-Ekran: 5.99 inç Full HD+, (Ekran oranı birçok telefon ile kıyaslanabilir. Fakat ekran görüntü kalitesi kesinlikle tartışılmaz.)

-Arka Kamera 12MP

-Ön Kamera 5MP

-Batarya: 4000mAh (Diğer birçok akıllı telefonun hatta ve hatta bu fiyatın çok üstündekilerde dahil batarya kapasitesi 3000mAh’dır.)

-İşletim Sistemi: Android Nougat