arama

Aura Uygulaması İle 3 Dakikada Stres Azalıyor

7 Mayıs 2018 18:55
Kemal UZUN - kemal@teknosokagi.com
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Kemal UZUN Kemal UZUN

Günlük uyku düzeninden, tansiyon uygulamasın kadar birçok mobil uygulama çeşidi bulunuyor. Bu uygulamalara yeni bir uygulama daha eklendi. Aura’nın çıkarttığı bu uygulama ile günde 3 dakika boyunca yapılacak nefes egzersizi sayesinde kişinin stres seviyesi azalacak. Günlük yaşamın en olumsuz yönü strese maruz kalmak. Maruz kalınan stresin en büyük nedeni kabul edilmiş şekilde cep telefonları. Telefonun alarmı çalması ve gelen bildirim kişinin elinde olmadan stres yapmasına sebep oluyor. Büyük sıkıntılar yaşamamak için bunun kontrol altına alınması gerekiyor. Peki, nedir bu Aura Uygulaması, nasıl kullanılır?

Cep Telefonu Uygulaması İle Gelen Sakinlik

Cep telefonlarının yarattığı stresin önüne geçmek için yine cep telefonları aracılığı ile kullanılacak uygulama ile uzaklaşılabiliyor. Aura stres ve yaşanan kaygıları önlemek amaçlı olarak hazırladığı uygulama ile çok iddaalı. Aura’nın uygulaması meditasyon ve egzersiz üzerine hazırlanmış olan bir uygulama. Geçtiğimiz yıl içinde en çok beğenilen ve en iyi yorumları alan uygulama. Appstore’den indirerek kullanan, kullanıcıların yüzde 80 oranında olan kısmı 3 gün düzenli uygulama yaptıktan sonra etkisini gördüğünü belirtiyor.

Uygulama Nasıl Kullanılıyor

Stres ve kaygıyı azaltmak için tasarlanmış olan Aura programını kullanmak çok basit. Kişinin kendi ayarlayacağı saatte göre Aura egzersiz planını yapıyor. Basit komutlar ile yapılıyor. 3 dakika kadar sürüyor ve kullanıcılar uygulamayı yapar iken keyif aldığını belirtiyor. Düzenli yapılması halinde kişide pozitif bir etki oluşuyor.

Hazırlanan uygulamayı ücretsiz olarak kullanmak mümkün ama programın tümüne erişim sağlamak için premium olmak gerekiyor. Pahalı bir uygulama ve paralı olarak kullanılmak istendiği takdirde yıllık olarak ödenecek olan ücret 269 lira. Bu fiyatı ödemeden ücretsiz olan bölümünden de kullanmakta olan kullanıcılar olumlu etkiler alıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.